F.H.U TIM oficjalnym partnerem technicznym OZPN

F.H.U TIM oficjalnym partnerem technicznym OZPN

Z przyjemnością informujemy, że Firma Handlowo-Usługowa TIM Grzegorz Paliszewski, jako dystrybutor marki adidas podpisała umowę o współpracy z Zarządem Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Korzyści z wyboru przez OZPN F.H.U TIM dotyczyć będą nie tylko obu grup opolskiej klasy okręgowej, której F.H.U TIM będzie sponsorem tytularnym, ale także 3 ligi kobiet. Zwycięzcy tych rozgrywek otrzymają od sponsora komplet meczowych strojów piłkarskich.  

Warto dodać, że F.H.U TIM  jest oficjalnym partnerem technicznym OZPN. Dzięki zawartej umowie o współpracy wszystkie kluby zrzeszone w OZPN uprawnione będą do zakupu sprzętu sportowego na specjalnych warunkach. Dotyczy to asortymentu oferowanego w oficjalnym folderze handlowym firmy oraz towaru znajdującego się z w sklepie stacjonarnym FOOTBALL WORLD, znajdującego się w Opolu, przy ul. Kołłątaja 7.  

Zgodnie z umową uczestnicy rozgrywek prowadzonych przez OZPN otrzymają 30-procentowy rabat naliczany od katalogowych cen detalicznych. W pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży detalicznej Firmy, kluby mogą liczyć na 20-procentową zniżkę. Do miejsc tych zaliczyć należy sklep timsport.pl mieszczący się w Opolu przy ulicy Kołłątaja 16 (dawny Urwis) oraz sklep adidas&Reebok w C.H. KAROLINKA w Opolu.

Dziękujemy obdarzenie nas zaufaniem. Życzymy owocnej współpracy oraz serdecznie zapraszamy do zakupów!