Buty piłkarskie Nike Mercurial

Buty piłkarskie Nike Mercurial

Buty piłkarskie Nike Mercurial - Darmowa Dostawa

Jedna z najważniejsza linii butów od Nike charakteryzująca się popularnością. Buty piłkarskie Nike Mercurial to rewolucja. Inwencje wprowadzane w tą linię zdecydowanie pasują do wymagań rynku. Buty Nike Mercurial istnieją od około 1997 roku. Mercurial to jedna z czterech głównych linii Nike. Buty Mercurial posiadają modele o różnych poziomach zaawansowania. Model Superfly Elite to absolutny faworyt o najwyższy zaawansowaniu. Vapor Pro to kolejny model o najwyższy zaawansowaniu.

Wybierz swoje buty piłkarskie Nike Mercurial!Kierując się wnikliwością sportowca, but skupia się na czterech obszarach:

  1. Dopasowanie: cholewka przypominająca naturalne przedłużenie stopy
  2. Dotyk: naturalny dotyk, pomagający sportowcom zachować kontrolę przy dużych prędkościach
  3. Trakcja: szybkie przyspieszanie i hamowanie we wszystkich kierunkach
  4. Styl: jaśniejszy, lżejszy i szybszy

Mając to na uwadze, projekt nowego Mercuriala czerpie z naturalnej geometrii skrzydła Dragonfly jako przewodnika prowadzącego do maksymalnej wydajności przy minimalnej wadze. Skutkuje to lekkim, wydajnym butem, rozebranym do 7 kluczowych elementów, z których każdy jest widoczny, zapewniając przykuwającą uwagę estetykę, która przekazuje podstawowe elementy prędkości.

Wywodząc się z  2019 Mercurial 360 , but wprowadza nową cholewkę Vaporposite, która łączy przyczepną siateczkę z najwyższej jakości wyściółką, która zapewnia kontrolę nad piłką przy dużych prędkościach. Pod stopami płytka Nike Aerotrak zapewnia responsywność podczas szybkich cięć i przyspieszenia.

Jasna kolorystyka startowa składa się z cyfrowej psychodelicznej palety inspirowanej płytą główną komputera, która oddaje hołd  kultowym modelom Mercurials  z ostatnich 23 lat.