Buty piłkarskie Nike Phantom

Buty piłkarskie Nike Phantom

Buty piłkarskie Nike Phantom - Darmowa Dostawa

Wybierz swoje buty piłkarskie Nike Phantom!Istnieje wyraźna synergia między butami Nike Phantom GT a kultową reklamą marki z 2002 r. „Secret Tournament”. Styl piłki nożnej - wypełniony ikonami kreatywnego rozgrywania ery - przygotował grunt pod ewolucję ekspresyjnych, ryzykownych piłkarzy, dla których zaprojektowano Phantom GT. 

Kampania rozpoczęła się w marcu 2002 roku i skupiała się na fikcyjnym turnieju 3-osobowym dla 8 drużyn, w którym pierwsza bramka wygrywa. Wszystkie mecze odbywały się w zamkniętej „klatce” na statku. Jego czas zbiegł się z międzynarodowymi rozgrywkami w Korei Południowej i Japonii oraz z lokalnymi turniejami 3-a-side rozgrywanymi na całym świecie. 

W Phantom GT Scorpion, pokoleniowe połączenie między „Secret Tournament” a butem materializuje się poprzez chromowaną cholewkę i płytkę nawiązującą do piłki turniejowej, malowanych pociągnięć pędzla naśladujących położenie na statku oraz żółto-czarne pasy ostrzegawcze otaczające cele. Dodatkowo boczna grafika skorpiona z frazami „Secret Tournament” i „Engineered For Skills” aktualizuje oryginalne logo skorpiona.