Predator is back

Predator is back

Kultowy Predator powraca
Najbardziej legendarny model butów piłkarskich od adidas Football powraca. Predator- bo taką nosi nazwę kultowy model już w tym sezonie pojawi się na wielu boiskach. Zagrają w nich takie gwiazdy piłkarskiego świata jak: Ivan Rakitic , Dele Alli, Mesut Ozil oraz Paul Pogba.

Kolekcja adidas Skystalker
Predarot 18 to tylko jeden model z zachwycającej serii adidas Skystalker, w której nie zabraknie również odświeżonych kolorystyk takich butów jak adidas X oraz Nemeziz. Kolekcja Skystalker poza tym, że czerpie inspirację z legendarnego już Predatora, to zachwyca użytkowników wyposażeniem w najlepsze i najnowsze technologie.  Te buty zapewniają idealne czucie piłki w każdych warunkach.

Graj na najwyższym poziomie
Grając w obuwiu z kolekcji adidas Skystalker to Ty jesteś Panem sytuacji. Przejmij dominacje na boisku i udowodnij to. W butach od adidas Football to Ty zostaniesz mistrzem kontroli, zagrasz precyzyjnie, a zarazem kreatywnie, a na boisku zaprezentujesz się z klasą. W tych butach piłka nie zechce odczepić się od Twojej nogi, a przeciwnik zostanie zdeklasowany. Graj na najwyższym poziomie i wracaj do domu usatysfakcjonowany wynikiem meczu