Fast AF w blasku fleszy

Fast AF w blasku fleszy

" Fast Audacious Football"
Kolekcja Nike "Fast Audacious Football" - w skrócie Fast AF w dosłownym tłumaczeniu oznacza "Szybki, bezczelny football". Stonowane barwy przełamane mocnym, intensywnym dodatkiem pomarańczowego, to element charakterystyczny tej kolekcji. Aktualnie to na tą interesującą kolekcję kieruję wzrok cały piłkarski świat.

Spójność kolorów
Kolekcja jest niezwykle spójna. Stalowa lub czarna kolorystyka obejmuje takie modele jak: Magista, Tiempo oraz Hypervenom. Wśród tych trzech modeli wyróżnia się Magista, która urozmaicona została o większą ilość charakterystycznego dla tej serii pomarańczu. W modelu tym pomarańczowe akcenty dodane zostały również na skarpecie, a dokładnie w modelach wyposażonych w kołnierz Dynamic Fit oraz na pięcie.

Fast AF na światowych boiskach
Seria cieszy się niezwykłym zainteresowaniem. Już teraz pojawiła się na światowych boiskach.  W tych butach zobaczymy takie gwiazdy Footballu jak: Daniego Carvajala, Sergio Ramosa oraz Raphaëla Varane’a.

Born Mercurial
Kiedy swoją premierę miała kolekcja butów Nike Fast AF, celowo nie pokazano w niej butów Nike Mercurial, które pojawiły się w blasku fleszy nieco później. Te buty to prawdziwa petarda! Nike Mercurial zadebiutował na rynku w nowej wersji kolorystycznej, która pozostaje spójna z całą kolekcją Fast AF i najnowszy Mercurial pojawia się w barwach pomarańczowo- czarnych. Buty te zostały stworzone aby zapewnić idealne dopasowanie oraz doskonałą przyczepność, tylko tam gdzie jest to konieczne. Dzięki przedniej części gracz może liczyć na agresywne przyspieszenie, natomiast tył odpowiada za idealne hamowanie. W odświeżonej wersji buta Nike Mercurial rzuca się w oczy zmniejszona „łyżwa”, pojawia się jednak coś nowego, czyli duża litera „M” na pięcie. Ten design zachwyca zwolenników tego modelu.  W Nowej kolorystyce Nike Mercurial zagrają min. Cristiano Ronaldo, Neymar Jr.

Wejdź do gry!
Zainteresowanych zakupem zapraszamy do sklepu Football World. Atrakcyjne ceny, najnowsze modele oraz wysyłka kurierem GRATIS! Wejdź do gry z Football World.