Wejdź do gry z Football World!

W naszym sklepie dbamy o to, aby każdy klient był obsłużony na jak najwyższym poziomie. W trosce o dobro klienta, nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Jeśli chcesz by Twoja drużyna prezentowała się profesjonalnie, a jej wygląd ma za zadanie wzbudzać podziw i respekt u przeciwnika, zadbaj o to, aby wyposażyć ją w odpowiedni strój. Ważne jest, aby taki ubiór nie krępował ruchów, był wygodny, przewiewny oraz powinien odpowiednio odprowadzać wilgoć. Odpowiedni dobór stroju piłkarskiego ma ogromny wpływ na komfort gry. Po części składa się również na sukcesy drużyny.

Jeśli szukasz odpowiedniego stroju piłkarskiego dla siebie lub dla swojej drużyny koniecznie odwiedź sklep piłkarski Football World w Opolu przy ulicy Kołłątaja 7 lub on-line:https://footballworld.com.pl/ W swojej ofercie posiadamy odpowiedni asortyment zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych piłkarzy.

Jeśli chcesz aby Twoja drużyna wyglądała profesjonalnie, na specjalne zamówienie wykonamy personalizowane nadruki na zakupionych u nas tekstyliach. Wykonujemy nadruki w technologii flex i subliflock oraz termotransferem.

Realizujemy również indywidualne zamówienia. Jeśli marzy Ci się koszulka z numerem oraz nazwiskiem Twojego idola, to Football World jest odpowiednim miejscem aby takie zamówienie zrealizować.

Chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do naszego sklepu Football World, mieszczącego się w Opolu przy ulicy Kołłątaja 7 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00. Pytania możesz również skierować na adres:

football.world@interia.pl

tel. 789 130 809

Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie on-line skontaktuj się z nami pod adresem:

timsport@timsport.pl

tel. 692 484 686

Nasza infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:0 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Poniżej nasze przykładowe realizację.

Poniżej przedstawiamy nasz najnowszy projekt. Koszulkę przygotowaną specjalnie dla jednej z największych szkółek piłkarskich na Opolszczyźnie - Rodło Opole.