ODZIEŻ

Podkategorie

 • MARKA
 • KOSZULKI
  Wybór odpowiedniej koszulki piłkarskiej jest bardzo ważny dla każdego piłkarza, żeby czuć się dobrze podczas meczu lub treningu. Dobrze dobrana koszulka piłkarska zapewnia komfort w noszeniu. W sklepie FootballWorld mamy szeroki wachlarz wyboru produktów firmy nike i adidas, każdy znajdzie odpowiedni dla swoich preferencji t-shirt. Oferujemy sprzedaż hurtową dla drużyn oraz profesjonalne nadruki sprawiające, ze Twój zespół podczas meczu będzie prezentował się wyśmienicie. \
 • KOSZULKI POLO
 • SPODENKI

  Dobrze dobrane spodenki piłkarskie to podstawa dla każdego zawodnika uprawiającego piłkę nożną. Oferujemy sprzedaż indywidualną oraz hurtową dla drużyn piłkarskich w atrakcyjnych cenach, które doskonale uzupełnią komplet stroju meczowego. Posiadamy wysokiej jakości spodenki piłkarskie firmy nike oraz adidas. Istnieje również możliwość nadruku na spodenkach.

 • BLUZY I SPODNIE

  Przedstawiamy szeroką ofertę bluz oraz spodni piłkarskich, które można wykorzystać zarówno do treningu, jak i codziennego użytku. Produkty w tej kategorii doskonale nadają się do ubioru całej drużyny w dresy wyjazdowe. Bluzy i spodnie piłkarskie są wysokiej jakości, które rzadko ulegają zużyciu, dzięki czemu można je nosić przez długi czas.

 • DRESY

  W chłodniejsze dni każdy zawodnik potrzebuje utrzymania ciepła w swoim organizmie. Doskonale sprawdzą się do tego dresy piłkarskie, dostępne w naszej ofercie. Dobrze dobrany rozmiar dresu pozwala na uczucie komfortu podczas treningu czy rozgrzewki przedmeczowej. W naszej ofercie posiadamy produkty firmy nike, adidas oraz puma. 

 • KURTKI
 • ODZIEŻ BRAMKARSKA

  Każdy bramkarz musi posiadać strój odmienny od reszty swoich kolegów z drużyny. W naszym sklepie odzież bramkarska jest najwyższej jakości, dzięki czemu bramkarz podczas meczu może czuć się komfortowo, broniąc dostępu do swojej bramki. W tej kategorii możemy znaleźć bluzy, spodenki oraz spodnie bramkarskie, które na pewno spełnią oczekiwania wymagającego golkipera. 

 • ODZIEŻ SPORTOWA

  Nasz sklep oferuje nie tylko sprzęt piłkarski, ale posiadamy również odzież sportową, która sprawdzi się w każdym sporcie, jak i codziennym użytkowaniu. W tej kategorii możemy wyróżnić bluzy, koszulki polo czy spodnie marki adidas, doskonale nadające się do ubrania swojej drużyny w strój wyjazdowy, dzięki czemu Twoja drużyna będzie wyglądać profesjonalnie. Oferujemy również nadruki na sprzęt.

 • BIELIZNA TERMOAKTYWNA

  Podczas niskich temperatur każdy zawodnik potrzebuje bielizny termoaktywnej do utrzymania ciepła w organizmie, by dotrwać do końca meczu lub treningu. Odpowiedni wybór zapobiega wyziębieniu organizmu, dzięki czemu niwelujemy ryzyko wystąpienia kontuzji podczas intensywnego wysiłku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór bielizny termoaktywnej takich marek jak nike czy adidas.

 • GETRY I SKARPETY

  Getry i skarpety to niezbędnik w ubiorze każdego piłkarza. Odpowiednio dobrany rozmiar pozwala na uczucie komfortu podczas treningu lub meczu, a dobrej jakości getry i skarpety zapewniają brak poślizgu w bucie. W naszej ofercie można znaleźć produkty firmy nike oraz adidas, które pozwolą zaopatrzyć całą drużynę w sprzęt. 

Jest 295 produktów.

Pokazano 1-48 z 295 pozycji