Sklep internetowy footballworld.com.pl to miejsce, gdzie nasi Klienci mogą zapoznać się z naszym asortymentem i nie wychodząc z domu dokonać zakupu swoich wymarzonych produktów.  Sklep internetowy footballworld.com.pl to również zaufanie naszych Klientów. Przez ponad 20 lat działalności i funkcjonowania naszej firmy zdobyliśmy olbrzymie grono stałych Klientów, których nie chcielibyśmy nigdy zawieść  i każdego dnia staramy się to grono powiększać, budując zaufanie i uznanie wśród tej grupy.

Od lat zajmujemy się sponsorowaniem lokalnych talentów sportowych, klubów piłkarskich np. MOSiR OPOLE, koszykarskich – POLITECHNIKA OPOLSKA, piłki ręcznej GWARDIA OPOLE i wiele innych. Przez ponad 20 lat naszej działalności bierzmy czynnie udział w imprezach kulturalnych i sportowych, które odbywają się w Opolu i na Opolszczyźnie.  W swojej ofercie posiadamy produkty światowych producentów sprzętu piłkarskiego takich jak: adidas, Nike, Puma oraz rozpoznawalnych  na lokalnych rynkach takich marek jak: Masita, ColoZina itd. Ogromny wybór obuwia piłkarskiego oraz pozostałego asortymentu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny – sprawiają, że wybierają nas liczni miłośnicy futbolu dokonując u nas zakupów indywidualnie jak i również zespołowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę w sprzęt meczowy, treningowy, obuwie piłkarskie oraz szeroko rozumiane akcesoria treningowe. Wykonujemy nadruki na zakupionych u nas tekstyliach w technologii flex i subliflock oraz termotransferem. Każdy Partner, każde zamówienie, każdy Klient, traktowany jest z największą starannością, solidnością i zaangażowaniem bez względu na to czy jest profesjonalistą, półprofesjonalistą, piłkarskim adeptem czy amatorem.